Srijeda, 24 Juna, 2026

Ministarka Jujić prisustvovala je naKonferenciji i sajmu „Žene na selu – temelj naše zajednice“

Ne propustite

Ministar uprave i lokalne samouprave Republike Srpske Senka Jujić prisustvovala je na Konferenciji i sajmu pod nazivom „Žene na selu – temelj naše zajednice”, koji je održan u Administrativnom centru Vlade Republike Srpske.

Događaj je organizovao Centar za jednakost i ravnopravnost polova Republike Srpske, u saradnji sa Ministarstvom poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske.

Cilj Konferencije i sajma je promocija rada i doprinosa žena u ruralnim sredinama, kao i predstavljanje javnih politika i strategija koje doprinose njihovom ekonomskom osnaživanju i unapređenju uslova života u seoskim područjima.

 

Izvor

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Doboj i Kneževo među prvim lokalnim zajednicama koje su okončale proces zapošljavanja djece poginulih boraca po javnom pozivu

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite pozdravlja aktivnosti Grada Doboja i Opštine Kneževo, prvih lokalnih zajednica u Republici Srpskoj koje...
spot_img

Slične novosti

spot_img