Direktor Republičkog pedagoškog zavoda, Slađana Tanacić, sa saradnicima održala je sjednice Nastavničkih vijeća nakon realizovanog stručnopedagoškog nadzora u JU OŠ „Srbija“ Crkvina, JU OŠ „Šamac“ Šamac i JU SŠC „Nikola Tesla“ Šamac.
Cilj sastanaka bio je razgovor o zapažanjima inspektora–prosvjetnih savjetnika sa realizovanih uvida u rad nastavnika navedenih škola i prezentacija preporuka za dalji rad.



