Srijeda, 24 Juna, 2026

Premijer Minić podržao kampanju “Škola koja čuje”

Ne propustite

Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić podržao je danas kampanju „Škola koja čuje“, koja ima sa cilj prevenciju vršnjačkog nasilja.

– Ova kampanja nije jednokratna stvar, ovo je permenentan proces. Od izuzetne je važnosti da se ovakve pojave pravovremeno prepoznaju i preveniraju – izjavio je premijer Minić, tokom javnog časa za direktore osnovnih i srednjih škola, koji je danas organizovan u Administrativnom centru Vlade Republike Srpske u Banjoj Luci.
On je naglasio da svi moraju biti uključeni u rješavanje ovog problema, od škole, porodice do cijele društvene zajednice.
– U okviru mjera prevencija, uskoro ćemo izaći sa uredbom koja će urediti korišćenje mobilnih telefona u školama, u svjetlu tehnoloških izazova sa kojim su suočeni današnji školarci. Time ćemo na praktičan pomoći realizaciju ove kampanje, koja ne smije biti jednokratna, nego jedan kontinuiran proces – istakao je Minić.
Izvor: vladars.rs
- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Macut: Nastaviti uspješnu saradnju u oblasti zdravstva

Premijer Srbije Đuro Macut izjavio je tokom posjete Univerzitetskom kliničkom centru /UKC/ Republike Srpske u Banjaluci da će uspješna...
spot_img

Slične novosti

spot_img