Petak, 12 Juna, 2026

Predsjednik Republike Srpske razgovarao sa premijerom Mađarske

Ne propustite

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovarao je sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom kojem je zahvalio za podršku Republici Srpskoj i jasnim porukama da se poštuje ono što narod izabere, a ne ono što neizabrani nameću.
“Danas sam u posjeti prijatelju Viktoru Orbanu, lideru koji jasno i hrabro stoji uz volju naroda, demokratiju i suverenitet. Zahvalan sam mu na podršci Republici Srpskoj i jasnim porukama da se poštuje ono što narod izabere, a ne ono što neizabrani nameću”, istakao je predsjednik Dodik.

Predsjednik Republike Srpske naglasio je da je njihova borba ista – da se zaustave zloupotrebe pravosuđa i samovolja duboke države.

“Kraj toga je blizu. U Evropu se vraća snaga naroda, a sa njom i pravda. Pobijediće sloboda, pobijediće demokratija”, objavio je predsjednik Dodik na mreži Iks.

Zajedno sa predsjednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom u posjeti premijeru Viktoru Orbanu je i srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović.

Ustupljene fotografije.
Izvor: predsjednikrs.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Vidović: Do kraja godine povećanje plata za još pet odsto

Ministar finansija Republike Srpske Zora Vidović izjavila je danas da je Vlada utvrdila Prijedlog rebalansa budžeta Srpske za ovu...
spot_img

Slične novosti

spot_img