Srijeda, 24 Juna, 2026

Predsjednik Republike posjetio Onkološki centar Napalkov u Sankt Peterburgu

Ne propustite

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik posjetio je danas Onkološki centar Napalkov u Sankt Peterburgu, a tokom susreta sa rukovodstvom ove ustanove ocijenjeno je da je saradnja odlična.

Predsjednik Dodik zahvalio se za dosadašnje zalaganje i liječenje pacijenata iz Republike Srpske u Sankt Peterburgu. U ovom najvećem Onkološkom centru Rusije liječeni su brojni pacijenti iz Republike Srpske, među kojima su i d‌jeca.

Susretu koji se odvija na marginama Međunarodnog ekonomskog foruma prisustvuju i članovi delegacije Republike Srpske, ministar zdravlja i socijalne zaštite Alen Šeranić i ministar za naučnotehnološki razvoj i visoko obrazovanje Željko Budimir.

Onkološki centar N. P. Napalkov je vodeća zdravstvena ustanova za specijalizovanu onkološku njegu u Sankt Peterburgu i naučni je i obrazovni partner Republike Srpske.

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Macut: Nastaviti uspješnu saradnju u oblasti zdravstva

Premijer Srbije Đuro Macut izjavio je tokom posjete Univerzitetskom kliničkom centru /UKC/ Republike Srpske u Banjaluci da će uspješna...
spot_img

Slične novosti

spot_img