Petak, 12 Juna, 2026

Od višestrukog povratnika u činjenju prekršaja oduzeto vozilo

Ne propustite

Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, 09.10.2025. godine oko 02,30 časova su u mjestu Dragočaj kontrolisali putničko vozilo marke „BMW“ kojim je upravljalo lice Đ.M. iz Prijedora. Kontrolom je utvrđeno da navedeno lice upravlja vozilom prije sticanja prava na upravljanje, te da ne posjeduje kod sebe potvrdu o registraciji navedenog vozila.

Provjerama je utvrđeno da je lice Đ.M. višestruki povratnik u činjenju prekršaja i da ima evidentiran dug u Registru novčanih kazni u iznosu od  oko 1.200 KM.

Zbog navedenog prekršaja i zbog bojazni da će nastaviti sa činjenjem prekršaja od lica Đ.M. je oduzeto predmetno vozilo.

O svemu navedenom obaviješten je dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci – Odjeljenje za prekršaje.

Izvor

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Vidović: Do kraja godine povećanje plata za još pet odsto

Ministar finansija Republike Srpske Zora Vidović izjavila je danas da je Vlada utvrdila Prijedlog rebalansa budžeta Srpske za ovu...
spot_img

Slične novosti

spot_img