Srijeda, 24 Juna, 2026

Obilježen Dan Saobraćajnog fakulteta u Doboju: Ministru Čubriloviću uručena Povelja

Ne propustite

​Ministar saobraćaja i veza Republike Srpske Nedeljko Čubrilović prisustvovao je danas svečanosti povodom 20 godina rada Saobraćajnog fakulteta u Doboju.

Ministar Čubrilović, kome je dodijeljena Povelja ove obrazovne ustanove, studentima i rukovodstvu Saobraćajnog fakulteta čestitao je jubilej, istakavši da je riječ o velikom danu za Doboj i Republiku Srpsku.

On je ukazao na značaj Saobraćajnog fakulteta u Doboju i dugogodišnju uspješnu saradnju Ministarstva saobraćaja i veza Republike Srpske sa ovom ustanovom koja školuje neophodan kadar za Srpsku.

 

Izvor

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Doboj i Kneževo među prvim lokalnim zajednicama koje su okončale proces zapošljavanja djece poginulih boraca po javnom pozivu

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite pozdravlja aktivnosti Grada Doboja i Opštine Kneževo, prvih lokalnih zajednica u Republici Srpskoj koje...
spot_img

Slične novosti

spot_img