Četvrtak, 25 Juna, 2026

Ministar Selak prisustvovao obilježavanju slave u KPZ Doboj

Ne propustite

Ministar pravde u Vladi Republike Srpske Goran Selak prisustvovao je danas, obilježavanju krsne slave Kazneno-popravnog zavoda Doboj – Svete Petke Paraskeve.

Ministar Selak uputio je iskrene čestitke direktoru Kazneno-popravnog zavoda Doboj, kao i svim zaposlenima u ovoj ustanovi te im poželio mnogo uspjeha u budućem radu.

Proslavi krsne slave su prisustvovali predstavnici institucija, kao i zaposleni u ovoj ustanovi a protekla je u duhu zajedništva i poštovanja tradicije.

Izvor: vladars.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Ministar Selak razgovarao sa ministrom pravde Ruske Federacije

Ministar pravde Republike Srpske Goran Selak razgovarao je danas, u okviru posjete Sankt Peterburgu, sa ministrom pravde Ruske Federacije...
spot_img

Slične novosti

spot_img