Četvrtak, 25 Juna, 2026

Ministar Selak: Pravosuđe mora biti u službi naroda

Ne propustite

Ministar pravde u Vladi Republike Srpske Goran Selak boravio je danas, u radnoj posjeti Istočnom Sarajevu, gdje je posjetio Okružni sud, Okružno javno tužilaštvo, te Okružni privredni sud te razgovarao sa rukovodiocima ovih institucija o rezultatima rada, izazovima, kao i prioritetima u radu.

Ministar pravde u Vladi Republike Srpske Goran Selak je istakao da od tužilaštava očekuje odlučnost u borbi protiv zloupotreba i korupcije, a od sudova poštovanje normi i kvalitetne presude.

“Od pravosuđa očekujem red, predan rad i disciplinu — da građani Republike Srpske osjete da se pravda sprovodi jednako i pravično za sve”,pekao je ministar Selak.

Ministarstvo pravde u Vladi Republike Srpske će nastaviti da podržava sve institucije koje rade u interesu građana i pravne sigurnosti Republike Srpske.

“Pravosuđe mora biti u službi naroda — efikasno, odgovorno i disciplinovano”, poručio je ministar Selak.

Izvor: vladars.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Ministar Selak razgovarao sa ministrom pravde Ruske Federacije

Ministar pravde Republike Srpske Goran Selak razgovarao je danas, u okviru posjete Sankt Peterburgu, sa ministrom pravde Ruske Federacije...
spot_img

Slične novosti

spot_img