Srijeda, 24 Juna, 2026

Centar za jednakost i ravnopravnost polova na VIII konferenciji i IV sajmu preduzetništva žena

Ne propustite

​Preduzetništvo žena je važan pokretač ekonomskog razvoja i jačanja lokalnih zajednica, a podrška ženama u poslovnom svijetu ključna je za stvaranje ravnopravnijeg društva.

Direktorica Centra za jednakost i ravnopravnost polova Vlade Republike Srpske Maja Vekić, zajedno sa saradnicama, prisustvovala je VIII Konferenciji i IV Sajmu preduzetništva žena u Republici Srpskoj pod nazivom „Žene u privredi – snaga, vizija, budućnost”, koji je danas održan na Ostrvu Stara Ada u Banjaluci.

Ovaj značajan događaj, u organizaciji Privredne komore Republike Srpske, okupio je brojne predstavnice institucija, privrednog i akademskog sektora sa ciljem jačanja uloge žena u privredi, umrežavanja i razmjene dobrih praksi.

Centar za jednakost i ravnopravnost polova nastavlja da aktivno podržava sve inicijative koje doprinose osnaživanju žena i njihovoj većoj vidljivosti u privredi i društvu.

Tekst je preuzet sa sajta: vladars.rs 

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Doboj i Kneževo među prvim lokalnim zajednicama koje su okončale proces zapošljavanja djece poginulih boraca po javnom pozivu

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite pozdravlja aktivnosti Grada Doboja i Opštine Kneževo, prvih lokalnih zajednica u Republici Srpskoj koje...
spot_img

Slične novosti

spot_img