Subota, 27 Juna, 2026

Jerinić: Doboj – mjesto susreta i dobrih ljudi

Ne propustite

Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić istakao je danas na svečanoj akademiji povodom Dana grada da je ponosan na istoriju Doboja, mjestu susreta i dobrih ljudi koji su u njegovom razvoju dali dio sebe.
Jerinić je naglasio da je u fokusu svih razvoj ove lokalne zajednice s ciljem afirmacije mladih.

On je istakao da se samo slogom i jedinstvom mogu obezbijediti bolji uslovi za život Doboju.

Svečanoj akademiji prisustvuju predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić i predsjednik Milorad Dodik.

Na sjednici će premijeru Miniću biti uručeno najveće priznanje grada – Plaketa za izuzetno zalaganje i pomoć Doboju.

Dan Doboja slavi se 28. juna kao sjećanje na prvi pisani pomen grada u dubrovačkom pismu ugarskom kralju Žigmundu od 28. juna 1415. godine.

Izvor: srna.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Nekažnjeni napadi na srpski narod, njihovu imovinu i vjerske objekte u FBiH

 Ombudsman za ljudska prava BiH iz srpskog naroda Nevenko Vranješ upozorio je da se gotovo svakodnevno svjedoči napadima na...
spot_img

Slične novosti

spot_img