Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić zahvalio je predsjedniku Miloradu Dodiku i premijeru Savi Miniću koji omogućavaju da ova lokalna zajednica napreduje krupnim koracima.
Jerinić je ponosan na međusobnu okupljenost, jedinstvo i složenost s ciljem napretka Doboja kako bi bio poželjno mjesto za boravak i življenje.
“Ponosni smo na bogatu istoriju našeg grada i naravno da smo zahvalni svim ljudima koji doprinose i koji su doprinosili razvoju grada Doboja”, rekao je Jerinić.
On je čestitao dobitnicima nagrada i priznanja uručenih povodom Dana grada – 28. juna.
Izvor: srna.rs



