Subota, 27 Juna, 2026

Radan Ostojić prisustvovao obilježavanju Sretenja u Orašcu Objavljeno: 15.2.2026.

Ne propustite

​Ministar rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske Radan Ostojić prisustvovao je danas kod spomenika vojvodi Karađorđu u Orašcu državnoj svečanosti povodom obilježavanja Sretenja – Dana državnosti Srbije.

Svečanost su predvodili predsjednici vlada Srbije i Republike Srpske, Đuro Macut i Savo Minić, a ceremoniji su prisustvovali i ministri u Vladi Srbije, politički predstavnici srpskog naroda u Crnoj Gori i Sjevernoj Makedoniji, ambasadori i vojni atašei stranih država u Srbiji, kao i veliki broj građana.

 

Tekst je preuzet sa sajta: vladars.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Srpska je svetinja i treba je učiniti mitom

Republika Srpska je svetinja i treba je učiniti mitom, rekao je predsjednik Milorad Dodik. Dodik je ukazao da je politička...
spot_img

Slične novosti

spot_img