Srijeda, 24 Juna, 2026

Premijer Savo Minić razgovarao sa šefom Misije OEBS-a u BiH o aktuelnim pitanjima

Ne propustite

​Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić razgovarao je danas u Banjaluci sa šefom Misije OEBS-a u BiH Rikom Holcaplom.

Tokom sastanka, predsjednik Vlade Savo Minić ponovio je stav Republike Srpske u vezi s poštovanjem Dejtonskog mirovnog sporazuma, kao ugovora za strane potpisnice, te naveo da je domaći dijalog najbolje rješenje otvorenih pitanja u BiH.
Sagovornici su razgovarali o brojnim temama od značaja, uključujući vladavinu prava, unapređenje izbornih procesa kroz uvođenje novih tehnologija, kao i pitanje funkcionalnosti i integriteta pravosuđa.
Na sastanku su razmijenjena mišljenja i o drugim aktuelnim pitanjima u Republici Srpskoj i BiH.
Tekst je preuzet sa sajta: vladars.rs 
- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Doboj i Kneževo među prvim lokalnim zajednicama koje su okončale proces zapošljavanja djece poginulih boraca po javnom pozivu

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite pozdravlja aktivnosti Grada Doboja i Opštine Kneževo, prvih lokalnih zajednica u Republici Srpskoj koje...
spot_img

Slične novosti

spot_img