Srijeda, 24 Juna, 2026

Ministar Ostojić prisustvovao analizi rada 3. pješadijskog (Republika Srpska) puka

Ne propustite

​Ministar rada i boračko-invalidske zaštite Radan Ostojić, danas je u Bijeljini, prisustvovao analizi rada komande i jedinica 3. pješadijskog (Republika Srpska) puka za 2025. godinu.

Sastanak je održan u kasarni „Vojvoda Stepa Stepanović”, gdje su predstavljeni rezultati rada u proteklom periodu, kao i planovi i zadaci za naredni period.

Tokom analize razmatrani su ključni segmenti funkcionisanja jedinica, stepen izvršenja postavljenih zadataka, te spremnost i organizacija puka.

Ministar Ostojić je istakao značaj saradnje institucija Republike Srpske sa pripadnicima 3. pješadijskog (Republika Srpska) puka, naglasivši da će ova saradnja posebno biti pojačana u segmentu njegovanja tradicije oslobodilačkih ratova i očuvanja nacionalnog identiteta.

 

Tekst je preuzet sa sajta: vladars.rs 

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Doboj i Kneževo među prvim lokalnim zajednicama koje su okončale proces zapošljavanja djece poginulih boraca po javnom pozivu

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite pozdravlja aktivnosti Grada Doboja i Opštine Kneževo, prvih lokalnih zajednica u Republici Srpskoj koje...
spot_img

Slične novosti

spot_img