Ponedjeljak, 22 Juna, 2026

Ministar Budimir i direktor Kostrešević u posjeti PU Doboj

Ne propustite

Stanje bezbjednosti na području koje operativno pokriva Policijska uprava Doboj ocijenjeno je kao dobro, a dobra pokrivenost video-nadzorom javnih površina daje značajne rezultate u prevenciji krivičnih djela – zaključeno je na današnjem sastanku ministra unutrašnjih poslova Republike Srpske Željka Budimira sa rukovodstvom Policijske uprave Doboj.

Ministar Budimir je istakao da će Ministarstvo u narednom periodu raditi na pronalaženju rješenja za nove objekte Policijske stanice Doboj 2, Jedinice žandarmerije i Policijske stanice Stanari.

Takođe je pohvalio dobru saradnju Policijske uprave Doboj sa Okružnim javnim tužilaštvom Doboj i nadležnim sudovima.

Ministar Budimir i direktor policije Siniša Kostrešević danas su obišli policijske stanice Stanari i Teslić, kao i Policijsku upravu Doboj. Nakon toga planiran je obilazak policijskih stanica Petrovo, Modriča, Derventa i Brod.

 

Izvor: mup.vladars.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Cvijanović: Država Izrael cijeni napore Srpske, povezuju nas teška istorijska iskustva

Država Izrael cijeni napore Republike Srpske, a prijateljstvo i teška istorijska iskustva predstavljaju osnov za bolje razumijevanje, rekla je...
spot_img

Slične novosti

spot_img