Ponedjeljak, 22 Juna, 2026

Ministar Selak: Derventa jedan od najorganizovanijih gradova u Srpskoj

Ne propustite

Ministar pravde u Vladi Republike Srpske Goran Selak, posjetio je danas, Grad Derventu, gdje se sastao sa gradonačelnikom Igorom Žunićem, sa kojim je razgovarao o saradnji institucija i podršci koju Ministarstvo pravde može pružiti lokalnoj zajednici.

Ministar Selak je istakao da je Derventa jedan od najorganizovanijih gradova u Republici Srpskoj, da tu institucije funkcionišu u punom kapacitetu, a rezultati koje grad ostvaruje u razvoju i privredi zaslužuju svaku pohvalu i podršku.

“Želimo da zajedno radimo na projektima koji će poboljšati uslove života građana i ojačati institucije”, naglasio je ministar Selak.

On je dodao da Ministarstvo pravde nastavlja sa redovnim obilascima lokalnih zajednica i institucija širom Republike Srpske s ciljem da se iz prve ruke sagledaju rezultati, izazovi i mogućnosti za unapređenje rad.

 

Izvor: vladars.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Vidović: Ponovo odgođena isplata duga Srpskoj od PDV-a

 Ministar finansija Republike Srpske Zora Vidović rekla je da Srpska još nije naplatila dug po osnovu raspodjele prihoda od...
spot_img

Slične novosti

spot_img