Četvrtak, 25 Juna, 2026

Predaja na otpad trajno oduzetih automobila

Ne propustite

Agencija za upravljanje oduzetom imovinom predala je na otpad petnaest trajno oduzetih motornih vozila.

Odlukom Vlade Republike Srpske broj 04/1-012-2-1264/25 od 10.04.2025. godine („Službeni glasnik Republike Srpske“ broj: 35/25), određeno je da se trajno oduzeti automobili, zbog starosti, lošeg stanja, dotrajalosti i neupotrebljivosti odbace kao otpad i predaju licu koje ima dozvolu za sakupljanje ili tretman otpadnih vozila. Vozila su predana pravnom licu „EКO SIROVINA NS“ doo Bistrica, opština Prijedor, koje po rješenju Ministarstva za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju rješenjem broj 15.04.962-83/20 od 23.11.2020. godine ima dozvolu za upravljanje i opasnim otpadom indeksnog broja 16 01 04*, na lokaciji k.č. broj 5054 k.o. Bistrica, Prijedor, za postupke obrade: skladištenje i fizički tretman.

Tekst je preuzet sa sajta: auoirs.net

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Doboj i Kneževo među prvim lokalnim zajednicama koje su okončale proces zapošljavanja djece poginulih boraca po javnom pozivu

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite pozdravlja aktivnosti Grada Doboja i Opštine Kneževo, prvih lokalnih zajednica u Republici Srpskoj koje...
spot_img

Slične novosti

spot_img