Srijeda, 24 Juna, 2026

Ministar Kuzmić u posjeti Institutu “Dr Vaso Butozan”

Ne propustite
Ministarka poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske Anđelka Kuzmić, sa pomoćnikom ministra za veterinarstvo Negoslavom Lukićem, posjetila je danas JU Veterinarski institut „Dr Vaso Butozan“, gdje se upoznala sa radom ovog instituta i uputila iskrenu podršku u budućem radu.
Ministarka Kuzmić iskoristila je prvi radni dan po stupanju na funkciju da posjeti upravo JU Veterinarski institut Republike Srpske “Dr Vaso Butozan”.
-Izazovi kada je zdravlje životinja u pitanju su veliki, zato je važno da fokus držimo na zdravlju životinja i bezbjednosti hrane. Veterinarski institut je primjer sistema koji dobro funkcioniše i koji zaslužuje apsolutnu podršku, rekla je ministarka Kuzmić.
Direktor instituta Dr Dragan Knežević, zahvalio se ministarki Kuzmić što je izabrala Veterinarski institut za prvu svoju službenu posjetu nakon preuzimanja dužnosti.
-To je velika čast, ali istovremeno i obaveza i podstrek da izvršavmo svoje radne zadatke, rekao je Knežević.
Izvor: vladars.rs
- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Macut: Nastaviti uspješnu saradnju u oblasti zdravstva

Premijer Srbije Đuro Macut izjavio je tokom posjete Univerzitetskom kliničkom centru /UKC/ Republike Srpske u Banjaluci da će uspješna...
spot_img

Slične novosti

spot_img