Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik rekao je da je Doboj danas sređen grad sa boljim ukupnim životom i infrastrukturom.
Nakon što je prisustvovao svečanoj akademiji povodom Dana grada Doboja, Dodik je u izjavi novinarima kao jedan od najkapitalnijih objekata izdvojio auto-put i povezivanje Doboja i Banjaluke, te najavio da će se po izgradnji obilaznice značajno rasteretiti saobraćajna gužva.
Dodik je naveo i izgradnju sportske dvorane, vodovoda, kolektora, putne infrastrukture i istakao da se čini sve da se škole, vrtići i sve ostalo još podigne na veći nivo.
“Zahvalnost gradonačelniku i njegovom timu na predanoj pažnji koja omogućava da i mi sa republičkog nivoa pružimo podršku, da strukture mogu da intervenišu”, rekao je Dodik.
On je naglasio da lokalna zajednica treba da je spremna za nove projekte, da se riješe imovinski, pravni i projektni uslovi.
“Treba tu reći da je prošloj godini rađeno na održavanju Fudbalskog kluba `Sloga` i da je prvi put u ovom gradu napravljena rasvjeta na stadionu, što daje jedan novi pečat urbanom značaju samog grada”, rekao je Dodik.
Izvor: srna.rs



