Subota, 27 Juna, 2026

Zahvalnost na podršci Dodiku i Miniću

Ne propustite

Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić zahvalio je predsjedniku Miloradu Dodiku i premijeru Savi Miniću koji omogućavaju da ova lokalna zajednica napreduje krupnim koracima.
Jerinić je ponosan na međusobnu okupljenost, jedinstvo i složenost s ciljem napretka Doboja kako bi bio poželjno mjesto za boravak i življenje.

“Ponosni smo na bogatu istoriju našeg grada i naravno da smo zahvalni svim ljudima koji doprinose i koji su doprinosili razvoju grada Doboja”, rekao je Jerinić.

On je čestitao dobitnicima nagrada i priznanja uručenih povodom Dana grada – 28. juna.

Izvor: srna.rs

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Srpska je svetinja i treba je učiniti mitom

Republika Srpska je svetinja i treba je učiniti mitom, rekao je predsjednik Milorad Dodik. Dodik je ukazao da je politička...
spot_img

Slične novosti

spot_img