Srijeda, 24 Juna, 2026

Čestitka povodom 59 godina radija Republike Srpske

Ne propustite

​Povodom 59 godina postojanja i rada radija Republike Srpske, ministar energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić uputio je novinarima, urednicima, rukovodstvu i svim saradnicima iskrene čestitke i izraze poštovanja za višedecenijsku ulogu koju radio ima u javnom životu i informisanju građana.

“Trajanje duže od pola vijeka svjedoči o kontinuitetu, profesionalizmu i sposobnosti da se, bez obzira na istorijske okolnosti i izazove vremena, sačuva povjerenje slušalaca.

Radio Republike Srpske je kroz decenije bio i ostao važan oslonac građanima – glas koji povezuje, informiše i prati društvene procese, gradeći prostor za dijalog, kulturu i zajedništvo.

Uz zahvalnost svim generacijama novinara, urednika i saradnika koji su svojim radom oblikovali prepoznatljiv radijski program, želim Vam mnogo uspjeha u daljem radu, razvoju i očuvanju misije javnog servisa u službi građana”, navodi se u čestitki.

Tekst je preuzet sa sajta: vladars.rs 

- Advertisement -spot_img

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

spot_img
Posljednje

Macut: Nastaviti uspješnu saradnju u oblasti zdravstva

Premijer Srbije Đuro Macut izjavio je tokom posjete Univerzitetskom kliničkom centru /UKC/ Republike Srpske u Banjaluci da će uspješna...
spot_img

Slične novosti

spot_img